هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

پنجره ی دوجداره ی upvc رنگی
پنجره ی دوجداره ی upvc رنگی

پنجره ی دوجداره ی رنگی با پروفیل UPVC بسیار پرطرفدار است و باعث زیبایی و جذابیت نمای داخلی و بیرونی خانه می شود. پروفیل UPVC دارای خاصیت رنگ پذیری است و می توان سطح آن را با طیف های رنگی مختلف پوشاند. این امر باعث ایجاد خاصیت ضدخش در پروفیل خواهد شد. از مزایای دیگر این نوع درب و پنجره، ثبات رنگی، نظافت آسان و تنوع رنگ بالا (تا ۱۹۰ نوع رنگ) می باشد.

این پنجره ها نسبت به پنجره های آلومینیومی طرفدار بیشتری دارد، زیرا ضعف آلومینیوم در انتقال دما، موجب شده پروفیل UPVC ارجهیت بیشتری داشته باشد.

با وجود سلایق مختلف، تنوع رنگ در اغلب مصالح ساختمانی وجود دارد، با توجه به اینکه بیشتر درب و پنجره های امروزی یو پی وی سی است، از تنوع رنگ این پنجره ها استقبال زیادی می شود.

حتما بخوانید:”پنجره دوجداره upvc لمینت یا طرح چوب

انواع روکش پنجره های دوجداره upvc رنگی

پنجره ی دوجداره یو پی وی سی به دو صورت رنگ شده و لمینت وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند، رنگ پنجره دوجداره مقاومت بالایی دارد.

پنجره های دوجداره upvc رنگ شده با اسپری

فریم این پنجره‌ها معمولا در کارخانه یا در زمان نصب رنگ آمیزی می‌شوند. پنجره‌های upvc رنگ شده در زمان نصب و یا زمانی که شخصی بخواهد رنگ پنجره‌های خود را تغییر دهد، مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از رنگ‌های اسپری در پنجره ی یو پی وی سی دارای طیف گستره ای از رنگ ها (حدود ۱۹۰ رنگ) است. این نوع رنگ‌ ها مقاومت بالایی در برابر خراش و اشعه ماورابنفش خورشید دارند و دارای ضمانت نامه‌ی ۱۰ ساله هستند.

پنجره های دوجداره upvc لمینت

فرآیند فویل‌های رنگی در پنجره های لمینت کاملا متفاوت است و در کارخانه، هنگام تولید اعمال می شود. در این فرآیند، فویل رنگی بر روی سطح فریم قرار می‌گیرد و با ایجاد گرما بر روی آن، نصب می‌شود. همچنین می توان از طرح چوب استفاده کرد و جلوه بی نظیری را ایجاد نمود.

تنها عیب پنجره ی upvc لمینت در مقایسه با رنگ‌های اسپری، تعداد رنگ محدود (حدود ۲۰ رنگ) است.

مزایای پنجره دوجداره UPVC رنگی

یکی از مزایای مهم استفاده از پنجره ی دوجداره ی UPVC رنگی در ساختمان ها، زیبایی می باشد. مزایای دیگر این پنجره ها در ادامه لیست شده است.

  • نصب آسان، طرح و رنگ متنوع
  • طول عمر بالا
  • عایق بندی مناسب
  • نظافت و شستشوی راحت
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و اتلاف انرژی
  • استحکام بالا و مقرون به صرفه

قیمت پنجره دوجداره ی یو پی وی سی رنگی

قیمت پنجره ی دوجداره یو پی وی سی رنگی به نوع پروفیل UPVC، نوع رنگ، لمینت یک طرفه یا دو طرفه و ترکیبات مواد اولیه آن وابسته است. فرمولاسیون و مواد خام به کار رفته در این پنجره ها نیز بر قیمت گذاری آن تاثیرگذار است.

حتما بخوانید:”اختلاف قیمت پنجره دوجداره لمینت با سفید

پروفیل پنجره ی دوجداره سفید با پوشش رنگ اکریلیک یا یک طرف لمینت برای نمای داخلی یا خارجی ساختمان نیز می تواند، قیمت پنجره دوجداره UPVC رنگی را افزایش دهد. همچنین، هر رنگ دیگر به غیر از سفید، می‌تواند در حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد به قیمت پنجره اضافه کند. از طرفی پنجره‌های طرح‌دار گران‌تر هستند و پنجره خلیجی قیمت بیشتری در مقایسه با یک پنجره مسطح خواهد داشت.

نوشته های دیگر

انواع و مدل‌های پنجره یوپی‌وی‌سی (uPVC)
پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها