هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

پنجره ی upvc خلیجی و مزایای آن
پنجره ی upvc خلیجی و مزایای آن

درب و پنجره ی خلیجی یا Bay window که پنجره ی شبکه ای نیز نامیده می شود، در بسیاری از نماها، جلوه ای ویژه به ساختمان می دهد. پنجره ی upvc خلیجی ترکیبی از پنجره های ثابت و بازشو است که با در کنارهم قرارگرفتن آن ها، پنجره های قوسی چند ضلعی را پدید می آورند. این پنجره ها بیشتر در پذیرایی خانه مورد استفاده قرار می گیرند و فضای خانه را بزرگتر نشان می‌دهند.
پنجره های upvc خلیجی یکی از بزرگترین پنجره های یو پی وی سی هستند و برای به کار بردن این پنجره ها در ساختمان نیاز به یک دیوار کامل داریم، به همین دلیل کاربرد این پنجره ها در آپارتمان های زیر صد متر خیلی کمتر است.
این پنجره ها به علت نصب شیشه ی ساده هزینه ی تولید کمتری دارند و نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر هستند، ولی به جهت بزرگ بودن آن ها و به تبع آن استفاده از متریال بیشتر، از سایر پنجره های یو پی وی سی هزینه ی بیشتری دارند.

مطالعه ی بیشتر: انواع پنجره های دوجداره upvc

مزیت استفاده از درب و پنجره ی upvc خلیجی

این پنجره ها روشنایی داخل ساختمان را به شکل مناسبی فراهم می کنند، زیرا به علت وجود زوایای مختلف، نور در تمام ساعات روز به داخل هدایت می شود.
این پنجره ها به علت منظره و وسعتی که نسبت به فضای بیرون به وجود می آورند، آرامش خاصی برای انجام کارهای مختلف در خانه فراهم می کنند.
این پنجره ها، جلوه و نمای زیبایی برای ساختمان به وجود می آورند و به دلیل اینکه در زوایای مختلفی می توانند ساخته شوند، مطابق با سلیقه و نمای هر ساختمانی قابل تعیین هستند. همچنین امکان قرار گرفتن کتیبه نیز در این پنجره ها وجود دارد.
این پنجره مقاومت انواع ثابت وبازشو را دارا هستند.

نوشته های دیگر

پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
پروفیل UPVC چیست و چه کاربردهایی دارد ؟
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها