هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

پنجره های فولکس واگنی، مزایا و معایب آن
پنجره های فولکس واگنی، مزایا و معایب آن

پنجره ی دو جداره ی فولکس واگنی یو پی وی سی نوع دیگری از پنجره های دوجداره می باشد که به آن ها tilt & slide نیز گفته می شود. پنجره ی دو جداره ی فولکس واگنی شبیه به درب ماشین های فولکس واگن می باشد و در زمان باز شدن، یک لنگه کمی به داخل می آید و پس از آن به صورت کشویی باز می شود.
EPDM، نوار درزگیری است که در این پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین با وجود اینکه طرز باز شدن این پنجره ها به صورت کشویی است ولی آب بندی این پنجره از سایر پنجره های UPVC بیشتر است.
پنجره های دو جداره ی فولکس واگنی دارای مصارف مختلفی می باشند. این پنجره ها در ساختمان هایی که دارای پنجره های قدیمی می باشد، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این پنجره ها نمای بسیار زیبایی را در پنت هاوس ها ایجاد می کنند.

مزایا و معایب پنجره های دوجداره ی فولکس واگنی

پنجره های دوجداره ی فولکس واگنی نسبت به مدل کشویی بهتر فیت می شود زیرا این پنجره از چهارچوب جدا شده و سپس در ریل جانبی قرار میگیرد، همچنین در این پنجره ها باز شو تا زاویه ۴۵ درجه، قابلیت باز شدن دارد وهنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی را اشغال نمی کند. این پنجره ها دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی می باشند.
یکی از معایبی که می توان برای پنجره دوجداره ی فولکس واگنی در نظر گرفت، قیمت بالای آن می باشد. قیمت بالای این پنجره ها تنها عیب آن ها به شمار می رود، اما با توجه به کیفیت بسیار بالای این محصول و داشتن طول عمر زیاد، قیمت آن مناسب است.

کاربرد پنجره فولکس واگنی upvc

پنجره فولکس واگنی برای فضاهای بسیار بلند، مناسب می باشد. این پنجره ها در محل های بزرگ بسیار چشم گیر هستند. درب و پنجره فولکس واگنی یوپی وی سی در هتل ها، ساختمان های اداری، منازل و برج ها مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع این پنجره ها بیشتر برای فضاهایی مناسب است که می خواهیم دید بهتری از فضای بیرون داشته باشیم و بهترین گزینه برای منازل بزرگ با چشم انداز زیبا می باشد.

قیمت پنجره فولکس واگنی upvc

قیمت پنجره فولکس واگنی، نسبت به سایرپنجره های upvc بالاتر است. این قیمت در هر پنجره بسته به یراق آلات مصرفی متفاوت است. این یراق آلات ممکن است کیفیت های متفاوتی داشته باشند. از طرف دیگر، ابعاد پنجره نیز در تعیین قیمت آن دخیل است و یک فاکتور تاثیر گذار است.

 

نوشته های دیگر

انواع و مدل‌های پنجره یوپی‌وی‌سی (uPVC)
پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها