هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

کاربرد درب و پنجره دوجداره فرانسوی و قیمت آن
کاربرد درب و پنجره دوجداره فرانسوی و قیمت آن

درب و پنجره ی دوجداره upvc فرانسوی (دولنگه بازشو)، پنجره‌ ی قدی با شیشه‌هایی بزرگ است. پنجره های یو پی وی سی فرانسوی یکی از پرکاربردترین پنجره ها مخصوصا برای قسمت پذیرایی خانه است. درب و پنجره فرانسوی در عین حال که بسیار ایمن هستند، به دلیل نداشتن فضاب اضافی بسیار نورگیر هستند.

درب و پنجره های فرانسوی یک انتخاب محبوب هستند زیرا زیبایی ای خیره کننده ای را برای ساختمان ایجاد می کنند. طرز باز شدن این پنجره ها به گونه ای است که دارای دو بازشو بدون ستون میانی می باشد.
در این پنجره ها فقط یکی از لنگه ها دارای دستگیره است و لنگه ی دیگر با چفت داخلی باز و بسته می شود.
پنجره ی دوجداره upvc فرانسوی تمامی قابلیت های یک پنجره upvc را دارا می باشد، تفاوت پنجره ی دوجداره ی فرانسوی و کشویی در این است که درب و پنجره های upvc فرانسوی برخلاف حالت کشویی، دارای دو لولا هستند که به سمت بیرون باز می شوند.

مطالعه ی بیشتر: کاهش هزینه ها با تعویض پنجره های قدیمی

ویژگی‌های درب و پنجره فرانسوی

  • هنگام بسته شدن پنجره های دوجداره ی فرانسوی، اتلاف انرژی بسیار کم می شود و چون عایق بندی یراق آلات آن بسیار مناسب است، سر و صدا و آلودگی محیط بیرون به صورت چشم گیری کاهش می یابد.
  • به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه بازشو و عدم وجود ستون در بین دولنگه، عبور و مرور به راحتی امکان پذیر است.
  • این پنجره ها بسیار زیبا بوده و دارای طرح های متنوعی هستند. از طرفی در هنگام باز شدن، فضای بیرونی بیشتری را برای خانه ی شما فراهم می نمایند.
  • این پنجره ها قابلیت نصب به صورت تک حالته و دو حالته را بر روی بازشوی آن دارند.
  • در این پنجره ها به راحتی می توان از توری پلیسه دو طرفه استفاده کرد.
  • درب و پنجره upvc فرانسوی امنیت را برای خانه های شما فراهم می کنند.

کاربرد پنجره های دوجداره upvc فرانسوی

با مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم درب و پنجره ی دوجداره ی فرانسوی برای منازل شما گزینه ی مناسبی هستند و جلوه ای شیک و مدرن به خانه می بخشند. این پنجره ها برای مکان هایی که بخواهید دید بهتری نسبت به منظره موردنظرتان داشته باشید، مناسب است.
درب و پنجره upvc فرانسوی در گلخانه ها نیز قابل استفاده است، زیرا با نصب آن ها با فضای داخلی گلخانه، تداخلی ایجاد نمی شود و فضای بیشتری در دسترس دارید.

قیمت درب و پنجره دوجداره upvc فرانسوی

با توجه به مزایای درب و پنجره ی دوجداره ی upvc فرانسوی که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد، این پنجره ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.

هزینه درب و پنجره ی فرانسوی به جنس مواد بکار رفته در آن بستگی دارد. اندازه درب و پنجره نیز بر قیمت نهایی تأثیر می گذارد، زیرا هر چه درب و پنجره ی مورد نیاز شما بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

عوامل تاثیرگذار روی قیمت درب و پنجره فرانسوی دوجداره UPVC، ابعاد، جنس پروفیل مصرفی، اندازه یراق آلات، نوع شیشه ی مصرفی و هزینه نصب آن است که باید توسط کارشناسان محاسبه شود.

مطالعه بیشتر: عوامل موثر بر قیمت پنجره ی دوجداره ی upvc

نوشته های دیگر

انواع و مدل‌های پنجره یوپی‌وی‌سی (uPVC)
پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها