هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

پارتیشن یوپی وی سی
پارتیشن یوپی وی سی

امروزه کمبود فضا مشکلی بزرگ برای مکان های تجاری، اداری و مسکونی می باشد. پارتیشن UPVC یکی از بهترین راهکارها برای فضاهایی است که نیاز به جداسازی دارد. پارتیشن یو پی وی سی مزیت های زیادی دارد. از جمله این مزیت ها می توان به عایق صوتی بودن آن در محیط‌ های اداری اشاره کرد. همچنین این پارتیشن ها دارای مقاومت بالایی  است و به هیچ عنوان در برابر رطوبت زنگ نمی زند. تنوع بازشو و یراق آلات منحصر بفرد و تنوع زیادی از طرح و رنگ از دیگر نکات مثبت پارتیشن UPVC است.

از دیگر موارد مورد استفاده از پارتیشن یو پی وی سی، دیواره های رو به حیاط می باشد که چشم انداز بی نظیری از فضای باز ایجاد می کند.

کاربرد پارتیشن یو پی وی سی

همانطور که اشاره کردیم با استفاده از پارتیشن UPVC می‌توان یک فضای بزرگ را جداسازی کرد و از آن فضا به شکل بهینه‌ای استفاده کرد.

از دیگر موارد کاربرد پارتیشن یو پی وی سی، دیواره های رو به حیاط می باشد. این کار علاوه بر ایجاد نمای داخلی بسیار زیبایی از محوطه ی بیرونی ممکن می سازد و از اتلاف گرما جلوگیری می کند.

قاب های پنجره یو پی وی سی در استخرها به عنوان جدا کننده کاربرد دارد. مواد تشکیل دهنده ی این قاب ها دارای مقاومت زیادی در برابر آب است و  دچار زنگ زدگی نمی شوند.

از پارتیشن های یو پی وی سی برای جداسازی های سالن ها استفاده می شود، در اینصورت می توان در محوطه های داخلی از شیشه های تک جداره ی ضخیم استفاده کرد.

همانطور که قبلا اشاره شد یکی از پرکاربردترین پاردیشن ها، پارتیشن UPVC است و از آن ها در بیمارستان‌ها، مکان‌های اداری، استخرها، سرویس‌های بهداشتی، بالکن و تراس مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از پارتیشن UPVC در سرویس بهداشتی، بالکن و تراس استفاده می‌شود.

مزایای پارتیشن‌ یو پی وی سی

در محیط های اداری برای استفاده بهینه از فضای وسیعی که وجود دارد باید از پارتیشن ‌بندی استفاده کنید. ارتیشن UPVC دوجداره یکی از محبوب‌ترین پارتیشن‌های اداری و مسکونی است که امروزه در اکثر اداره ‌ها و منازل از آن استفاده می‌شود. برخی از مزایای پارتیشن بندی یو پی وی سی‌ به شرح زیر است:

عایق صوتی

استحکام و دوام  بالا

قابل تعمیر و تعویض

نصب آسان

غیر قابل اشتعال

قیمت مناسب

قابل جابجایی

ایجاد تنوع در محیط

پارتیشن بندی و دکوراسیون اداری زیبایی و جلوه خاصی را به محیط می‌دهد. از طرفی نظم خاصی را ایجاد می کند و باعث استفاده ی بهینه از فضا می شود.

 

نوشته های دیگر

انواع و مدل‌های پنجره یوپی‌وی‌سی (uPVC)
پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها