هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

نقش درب و پنجره ی UPVC در جلوگیری از ورود گرد و غبار
نقش درب و پنجره ی UPVC در جلوگیری از ورود گرد و غبار

آلودگی و ذرات معلق در هوا به خصوص در شهرهای بزرگی همچون تهران یکی از مشکلاتی است که به خصوص در فصل زمستان با آن مواجه هستیم. از طرفی اکثر خانم‌ها از نشستن گرد و غبار روی لوازم منزل شکایت دارند، اگرچه به نظر می رسد گرد و غبار تاثیری روی سلامتی ندارند ولی این ذرات برای سیستم تنفسی مضر است.

پنجره‌های دو جداره ی UPVC از ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری می کنند و نیاز به گردگیری کمتری خواهید داشت.علاوه بر این، با جلو گیری از ورود آلودگی‌ها سلامتی شما تضمین خواهد شد.

شاید قابل تصور نباشد که بیش از ۶۰۰۰ هزار میکروب و ویروس مفید و مضر در هوای سالم بدون آلودگی وجود دارد، ولی اگر هوا آلوده باشد این مقدار به بیش از پنجاه برابر می رسد. از طرفی چون ما تاثیر لحظه ای آن ها را نمی بینیم از خطرات آن ها بر سلامتی غافل هستیم و زمانی که دچار بیماری های مزمن و خطرناک شدیم، نتیجه ی غفلت خود را خواهیم دید.

بزرگترین معضل بشر در آینده بیماری های ناشی از این آلودگی ها خواهد بود. بنابراین بهترین روش، جلوگیری از ورود این ذرات به خانه است. پنجره های دوجداره از ورود ذرات گرد و غبار جلوگیری می کند.

مکانیزم پنجره های دو جداره ی upvc در جلوگیری از ورود گرد و غبار

  • برای اینکه این پنجره ها بتوانند از ورود ذرات معلق جلوگیری کنند باید با استفاده از نوارهای درزگیر و چسب ضد آب و یراق آلات به خوبی آببندی شوند.
  • سیستم همپوشانی پنجره های یو پی وی سی باعث می شود که بخش متحرک پنجره و قاب خارجی آن دارای فضای خالی نباشد و ذرات گرد و غبار از درزهای پنجره عبور نکنند.
  • درب‌ها و پنجره‌های UPVC کاتیا با تکنولوژی بی نظیر، در اطراف شیشه‌ها و قاب پنجره از رزین های با کیفیت استفاده می کند که از عدم وجود درزی در اطراف پنجره اطمینان حاصل شود. نوارهای درزگیر به خصوص در پنجره های کشویی از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگیری می کند.
  • ابزارهای دیگری همچون قفل‌های چند نقطه‌ای برای جلوگیری از ورود ذرات معلق کاربرد دارند. چون این قفل ها از چند نقطه برای قفل کردن درب و پنجره استفاده می کنند و تمامی درزها را می بندند.
  • با استفاده از سیلیکون آببندی بعد از نصب درب و پنجره می توانید کاملا مطمئن شوید که در صورت وجود کوچکترین درزی در درب و پنجره، راهی برای ورود گرد و غبار وجود ندارد.
نوشته های دیگر

پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
پروفیل UPVC چیست و چه کاربردهایی دارد ؟
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها