هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

زمان تعویض پنجره های قدیمی با UPVC و دلایل آن
زمان تعویض پنجره های قدیمی با UPVC و دلایل آن

شرکت‌های معتبر و مختلف در سراسر جهان، درب و پنجره ی یو پی وی سی تولید می‌کنند و هر ساله هم تعداد ساختمان‌هایی که از این نوع درب و پنجره استفاده می‌کنند افزایش پیدا می‌کند.

يکي از اولين قدم‌ها در بازسازی خانه ها، تعويض پنجره ها با پنجره هاي upvc است. پروفيل‌هاي upvc اشکال زيادي را به خود مي‌گيرند و مي‌توانند روي کلاف پنجره‌هاي قديمي بنشينند و تعويض پنجره ها اغلب بدون تخريب خاصي صورت مي‌گيرد.

زمان تعويض پنجره ها با پنجره های یو پی وی سی

زمان بازسازي کلي يا نقاشي ساختمان، بهترین زمان تعویض پنجره ها است. اگر نياز به تخريبي هم باشد در کنار گچ کاري فضای دیگر خانه، این کار انجام مي‌پذيرد و دراینصورت رنگي يک دست درساختمان خواهید داشت.

نصب پنجره‌های pvc و upvc مزایای زیادی دارد. شما با نصب این درب و پنجره‌ها می‌توانید از اتلاف انرژی جلوگیری کنید.
همچنین نصب و نگهداری از این پنجره‌ها بسیار ساده است و چون نیاز به رنگ ندارند و برای افراد اقتصادی تر است.

تعویض پنجره های قدیمی با UPVC

دلایل تعویض پنجره قدیمی با UPVC

  1. عایق کاری شدن خانه ی شما، باعث کاهش هزینه های انرژی مصرفی شما می گردد. این پنجره ها در زمستان، از سرایت گرمای داخل منزل به بیرون جلوگیری و در تابستان نیز کولرها، نیاز به تلاش کمتری دارند، به همین دلیل میزان مصرف برق در تابستان و میزان مصرف گاز در زمستان کاهش می یابد. همچنین قیمت پنجره های یو پی وی سی در مقایسه با پنجره های آلومینیومی یا چوبی، کمتر است.
  2. پنجره های یو پی وی سی، به آسانی تمیز می شوند و برخلاف پنجره های چوبی، عمر طولانی تری دارند، پنجره های UPVC در برابر شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهند.
  3. مواد به کار رفته در درب و پنجره های قدیمی، سمی و یا خطرناک است، اما ماده ی ونیل و مواد ساخته شده با آن جلوی انتشار مواد سمی از بدنه پنجره را می گیرند.
  4. پنجره های یو پی وی سی نسبت به پنجره های قدیمی با طرح های مختلف ساخته می شوند و می توانند به شکل پنجره های قدیمی شکل بگیرند و یا حتی با تناسب بیشتری با نمای خانه در بیایند.

نحوه ی تعویض پنجره قدیمی

در حاشیه پنجره، چارچوب و نگه دارنده هایی وجود دارد که اغلب فلزی اند. اگر چارچوب دچار پوسیدگی عمیق نباشد، از آن ها استفاده کنید زیرا خرید چارچوب جدید، حذف و جایگزینی آن هزینه دارد و تعویض آن نیازمند تخریب بخشی از دیوار است.

اگر این چارچوب سالم باشد و شما به فکر تغییر ابعاد و بزرگ تر کردن پنجره نباشید، می توانید با محکم کردن چارچوب ها، پنجره ها را در محل قرار دهید و بعد از محکم کردن آن ها، آب بندی ها انجام شود.

آب بندي پنجره‌هاي upvc اصلي‌ترين بخش اين کار است. آب بندي پنجره‌ها با استفاده از تزريق فوم يا روش‌هاي ديگری صورت می پذیرد تا آن ها به بازدهي انرژي کافی دست يابند.

 

نوشته های دیگر

پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
پروفیل UPVC چیست و چه کاربردهایی دارد ؟
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها