هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

جلوگیری از آلودگی صوتی با در و پنجره upvc
جلوگیری از آلودگی صوتی با در و پنجره upvc

سر و صدای خارج از محل زندگی یا کار می تواند از اتوبان، فرودگاه ، صداهای بلند شهری، پارس کردن سگ یا ماشین چمن زنی و … باشد. مشکل سر و صدا تاثیر زیادی در منزل خواهد گذاشت. بخصوص اینکه اگر اختلال در خواب ما ایجاد کند. پنجره ها غیر استاندارد و تک جداره یکی از بزرگترین مقصر های ورود سر و صدا به داخل خانه می باشند.

 

جلوگیری از اثرات صدا با در و پنجره دوجداره :

با توجه به آزمایشات انجام گرفته در علم پزشکی جهت جلوگیری از اثرات صدا ، محیطی به دور از هرگونه آلودگی صوتی تاثیر بسیاری زیاد و موثری در سلامت جسم و روان انسان دارد، زیرا محیط آرام زندگی باعث داشتن اعصابی آرام و در نتیجه افزایش بازدهی انسان می شود. یکی از راه های مؤثر و پیشنهادی هلی پن برای جلوگیری از اثرات صدا استفاده از سیستم در و پنجره دوجداره مناسب می باشد .

سیستم در و پنجره دوجداره UPVC می تواند تا حد زیادی باعث جلوگیری از اثرات صدا شود . شما می توانید با توجه به میزان صدای موجود در محیط کار یا زندگی خود با انتخاب پنجره UPVC و ضخامت مناسب شیشه، حداقل صدا را در محیط زندگی یا کار خود داشته باشید.

پدیده آلودگی صوتی بخشی از مشکلات عمده زندگی در شهر های بزرگ خصوصا شهر های صنعتی است که ناخواسته در رفتارهای احتمالی و سلامتی روح و روان شهروندان اثرات سوء و قابل مشاهده‌ای بجا می‌گذارد. استفاده از درو پنجره‌های UPVC با شیشه‌های دوجداره میزان صدا را تا ۴۰ دسی بل کاهش می دهد. که در سلامتی روح وروان افراد جامعه مؤثر می‌باشد.

 

عایق صوتی با پروفیل upvc

اگر می خواهید پروفیل  upvc شما عایق صوتی بهتری داشته باشد باید پروفیل  upvc را انتخاب نمایید که تعداد حفره ها و یا کانال های آن زیاد باشد. به عنوان مثال پروفیل سری 60 چهار کاناله کاتیا نسبت به پروفیل های دیگر بازار عملکرد بهتری را در برابر صوت از خود نشان می دهد. توضیح علمی آن این است که سرعت صوت در خلل و خرج کاهش پیدا می کند و در نتیجه هر چقدر پروفیل  upvc پنجره  upvc شما از کانال ها و حفره های بیشتری برخوردار باشد پنجره  upvc شما عایق صوتی بهتری خواهد داشت.

 

 

نوشته های دیگر

انواع و مدل‌های پنجره یوپی‌وی‌سی (uPVC)
پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها