هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

انواع حفاظ پنجره ی UPVC و قیمت آن
انواع حفاظ پنجره ی UPVC و قیمت آن

همانطور که می دانیم یکی از مهم ترین راه های جلوگیری از اتلاف انرژی، استفاده از پنجره های دوجداره ی upvc است. در پنجره های upvc حفاظ دار، نمی توان به راحتی به ساختمان راه پیدا کرد و این خصوصیت موجب می شود از سرقت جلوگیری شود. پنجره ی دوجداره حفاظ دار، بهترین گزینه جهت نصب در اماکن مسکونی و تجاری می باشد.

حتما بخوانبد:”انواع پنجره ی دوجداره ی upvc

مزایای پنجره ی upvc حفاظ دار

جلوگیری از شدت ورود صدا

جلوگیری از ورود گرما و سرمای بی رویه

جلوگیری از ورود سارقان

جلوگیری از شکستن شیشه

کاهش ورود نور

جلوگیری از ورود گرد و غبار

حتما بخوانید:”کاهش هزینه ها با تعویض پنجره های قدیمی

انواع حفاظ پنجره از لحاظ جنس

پنجره های دوجداره ی حفاظ دار به نوبه ی خود از تنوع بی نظیری در طرح، رنگ و جنس برخورداراند. حفاظ ها بسته به نوع جنس و مکان استفاده، متفاوت هستند. در ادامه انواع حفاظ های پنجره را بررسی خواهیم کرد:

حفاظ آهنی

این حفاظ ها در خانه های ویلایی خارج شهر و پنجره های با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند، این حفاظ ها در ابعاد متفاوتی تولید می شوند و مقاومت بالایی دارند. حفاظ های آهنی در شرایط آب و هوایی مختلف ممکن است دچار تغییر رنگ شوند و زنگ بزنند.

حفاظ استیل

امروزه حفاظ استیل برای پنجره های دوجداره، مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. حفاظ استیل در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مقاومت بالایی دارند. حفاظ‌های استیل، دارای کیفیت بالا و رنگ ثابت هستند، به همین دلیل بهترین انتخاب برای مناطق مرطوب به حساب می‌آید.

حفاظ فرفوژه

فرفوژه از آهن گداخته شده ساخته می شود، آن ها در کوره داغ و سپس کوبیده می شوند و به شکل های مختلف تبدیل می شوند، به همین دلیل این حفاظ ها را می توان در شکل ها و ترکیب های زیبایی ساخت.

حفاظ‌های فرفوژه طرح و نقش بسیار متنوعی دارند و باعث زیبایی نمای ساختمان می شوند.

حفاظ شبه چوب و وینیل

این نوع از حفاظ ها در مناطق شمالی که رطوبت بالایی دارند، استفاده می شود. حفاظ شبه چوب مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آتش دارند و در مناطقی که رطوبت بسیار بالایی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. جذب گرد و غبار توسط این حفاظ ها موجب می شود که به نظافت مرتب نیاز داشته باشند.

حتما بخوانید:”انواع پنجره دوجداره upvc

قیمت انواع حفاظ پنجره ی upvc

قیمت انواع حفاظ پنجره ی یو پی وی سی به جنس و مدل انتخابی بستگی دارد. اجزای تاثیر گذار در قیمت پنجره یو پی وی سی شامل خم پروفیل، شیشه دوجداره، یراق آلات، رنگ پروفیل، بازشو پنجره یو پی وی سی، گالوانیزه، توری و هزینه نصب می باشد. از طرفی نظیر تعداد تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و تعداد پنجره ها نیز بر قیمت نهایی تاثیرگذار است.

نوشته های دیگر

پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
پروفیل UPVC چیست و چه کاربردهایی دارد ؟
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها