هوشمندانه فکر کنید و درست زندگی کنید

اختلاف قیمت پنجره ی دوجداره ی لمینت با سفید
اختلاف قیمت پنجره ی دوجداره ی لمینت با سفید

با افزایش روزمره ی تنوع طلبی و زیباشناختی، استفاده از محصولات سفارشی افزایش یافته است، یکی از این محصولات، پنجره دوجداره لمینت است که از پنجره ی سفید مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

پنجره لمینت از پروفیل های لمینت ساخته می شود. نحوه ی ساخت این نوع پروفیل ‏یو پی وی سی‏ مانند پروفیل سفید است و تفاوت آن این است که در پروفیل لمینت، روکش لمینت توسط دستگاه هایی بر روی پروفیل upvc چسبانده می شود. پنجره ی دوجداره ی لمینت مقاومت زیادی دارد و زیبایی آن نیز از پنجره ی سفید بیشتر است و می توان مطابق با دکوراسیون محل مورد نظر، رنگ پنجره را تعیین کرد.

تفاوت قیمت پنجره دوجداره لمینت در مقایسه با قیمت پنجره سفید، در پروفیل های مصرفی از جمله پروفیل فریم، ساش یا لنگه، مولیون و… است. بنابراین هرچه متراژ پروفیل بیشتر باشد اختلاف قیمت نیز بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: “مزایای درب و پنجره های upvc

پروفیل لمینت تقریبا 60 درصد از پروفیل سفید گران تر می باشد. در اینصورت درصد تفاوت قیمت این دو نوع پنجره تقریبا 25 تا 40 درصد است. این اختلاف تا حدودی به میزان پروفیل یو پی وی سی مصرفی در پنجره دوجداره بستگی دارد، هر چه میزان پروفیل مصرفی بیشتر باشد، قیمت آن بصورت تصاعدی بالا خواهد رفت. مثلا پروفیل بازشوی درب و پنل وزن بیشتری دارند و میزان درصد و اختلاف قیمت این دو نوع پنجره در این پروفیل ها بیشتر می ‏شود. از طرفی اگر بخواهیم پنجره های قدیمی را با دوجداره تعویض کنیم، این اختلاف قیمت دو نوع پروفیل به 40 درصد می رسد.‏

رنگ پنجره ی لمینت نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است. رنگ پروفیل لمینت به صورت یک رو و یا دو رو می باشد. در لمینت یک رو، روکش لمینت در یک طرف پروفیل چسبانده می شود. در پنجره ی دو رو لمینت مغز پروفیل قهوه ای رنگ است و در صورت خراشیده شدن پروفیل به رنگ قهوه ای نشان داده می شود.

 

نوشته های دیگر

انواع و مدل‌های پنجره یوپی‌وی‌سی (uPVC)
پنجره کمانی و خمیده یو پی وی سی چیست
مزیت درب و پنجره های UPVC
تنوع رنگ پروفیل های یوپی‌وی‌سی
پنجره عایق چیست و چه کاربردی دارد ؟!
چرا پروفیل یو پی وی سی درب و پنجره زرد می شود
ارتباط با ما

  • 02634252289
  • کرج، گوهردشت، فلکه اول، برج نیکامال، ورودی اداری طبقه 7 واحدهای 3 و 4
برچسب ها