شرکت بهینه گستر فراتاب

در و پنجره تاثیر قابل توجهی در اتلاف انرژی ساختمان دارد ، سیستم های در و پنجره کاتیا علاوه بر کیفیت و زیبایی دارای مزایایی به شرح زیر می باشند که موجب رفاه حال ساکنین هر ساختمانی خواهد بود :

CRM : شرکت کاتیا با ایجاد مدیریت ارتباط با مشتری یا  crm که مخفف کلمه customer relationship management است سعی در بهبود بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان خود دارد .

ISO : ISO مخفف کلمه international organization for standardization   سازمان جهانی تدوین استاندارد است و ماموریت آن تدوین استانداردهای بین المللی برای سهولت در امر تجارت است ، شرکت کاتیا با داشتن این مزیت سعی در توسعه استانداردها و فعالیت های مرتبط با نگرشی تسهیل کننده نسبت به تبادلات بین المللی کالاها و خدمات ، بهبود همکاری در محدوده علمی ، فنی ، اطلاعاتی و فعالیت های اقتصادی و حمایت از تولید کننده و مصرف کننده دارد.

مزایای استفاده از پروفیل کاتیا KATIA :

  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت و برترین فرمولاسیون متناسب با شرایط اقلیمی ایران
  • میکسینگ بسیار دقیق و عاری از هرگونه خطای انسانی به علت توزین و انتقال مواد کاملا اتوماتیک که در نتیجه تنها تولید کننده پروفیل در این سطح در کشور می باشد.
  • استفاده از ماشین آلات اکسترودر کونیکال 72 که برای تولید پروفیل یو پی وی سی طراحی شده اند و موجب دستیابی به بالاترین استاندارد های اروپایی در فرآیند تولید پروفیل کاتیا KATIA گشته اند.
  • استفاده از جدیدترین روش برش پروفیل توسط گوتین گرم که نتیجه آن مرغوبیت بسیار بالای سطوح برش می باشد.
  • طراحی بسیار دقیق و به روز سطح مقطع پروفیل های کاتیا KATIA توسط شرکت POLITSCH اتریش که نتیجه آن دقت بسیار بالا و انطباق دقیق مقاطع بر روی یکدیگر می باشد که در کنار استفاده از تکنولوژی بسیار بالای ساخت قالب ها و منطبق بر آخرین استاندارد های اروپایی بهترین نتیجه را حاصل نموده است.
  • به سبب طراحی بسیار هوشمندانه سطح مقاطع پروفیل های کاتیا KATIA، تنها دو سایز گالوانیزه برای کلیه پروفیل ها مورد نیاز می باشد.
  •  پروفیل  با وزنی کاملا منطبق بر استانداردهای اروپایی تولید می گردد.